"ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი", 18 თებერვალს, წყალმომარაგების შეწყვეტის შესახებ განცხადებას ავრცელებს:
ხვალ 2/18/2026 სამგორი რაიონში, ქინძმარაულის  ქ. N13-თან წყალმომარაგების ქსელზე აუცილებელი ტექნიკური სამუშაოები ჩატარდება. სამუშაოების მიმდინარეობისას 2/18/2026 22:00 დან 2/19/2026 10:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: მოსკოვის გამზირს კვარტლებით (გარდა მოსკოვის გმზირის 2-8(ლუწი) 1-17(კენტი)), ლორთქიფანიძე (კაირო) 1-25(კენტი), 2-14(ლუწი), ქინძმარაულის ქუჩას შესახვევებით და ჩიხებით, ბაბუციძის, ოცხელის, ნაკადულის, გარდაბნის გზატკეცილს, წმ. ბარბარეს დასახლებას, საფერავის, ჩხავერის, ალექსანდროულის, ზემო მეტალურგთა, გაბრიელ სალოსის (გარდა ჩოლოყაშვილის 2 კვარტალის გაბრიელ სალოსის N 56 N 58, 1 2 3 შესახვევი 2,3 ჩიხის),დოდაშვილის, ბოგდან ხმელნიცკის, წულაძის, სამრეწველოს დასახლებას, თეთრი წყაროს, კობა ჩოხელის, ნარგიზის, ლერწმის, მანავის, საექიმოს, აჰმედ ჯავადის, მიკოლა ბაჟანის, არტურ ლაისტის, მარჯორი უორდროპის, ჰოსპიტალის, რიჩარდ ჰოლბრუკის, ჩკალოვის, იუნკერთა ქუჩებს. კრწანისის რაიონი,რუსთავის გზატკ. N 1-251(კენტები) N2-42(ლუწები), გორგასლის ქ. N50-52, შოთა ნადირაშვილის, (დირსის კორპუსებს), ნავთლუღის N 10 და შავნაბადას სატუმბო სადგურს.
ხვალ 2/18/2026 მთაწმინდა რაიონში, ფურცელაძის და გუდიაშვილის ქუჩების კვეთაზე წყალმომარაგების ქსელზე აუცილებელი ტექნიკური სამუშაოები ჩატარდება. სამუშაოების მიმდინარეობისას 2/18/2026 22:00 დან 2/19/2026 10:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ნატო ვაჩნაძის, გრ.აბაშიძის (მანჯგალაძის ქ.) შესახვევით; პუშკინის N 10-14, ლადო გუდიაშვილის, თაბუკაშვილის N 3/6, N12,14; ჯორჯაძის, ფურცელაძის N 2-14 (ლუწებს), N 1-17 (კენტებს) ქუჩებს და რუსთაველის გამზ. N1-11 (კენტებს), N 2-4 (ლუწებს).
ხვალ 2/18/2026 ვაკე რაიონში, ტ.თვალჭრელიძის ქ. N13-თან წყალმომარაგების ქსელზე აუცილებელი ტექნიკური სამუშაოები ჩატარდება. სამუშაოების მიმდინარეობისას 2/18/2026 10:00 დან 2/18/2026 22:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ავთო ვარაზის, ფერმწერთა, ამბერკი ტაბიძის, ქვემო აჟარის N 32, 40, 42, 44,  ნინო ზაალიშვილის, ლეო კვაჭაძის და ტატიანა თვალჭრელიძის ქუჩებს.