ავჭალის რაგბის სტადიონზე „ბორჯღალოსნებმა“ ესპანეთს „რაგბი ევროპის“ ჯგუფური ტურნირის ბოლო ტურის შეხვედრაში უმასპინძლეს.
საქართველომ ზამთრის XXV ოლიმპიური თამაშები ისტორიული შედეგით დაასრულა
მილანსა და კორტინაში ზამთრის XXV ოლიმპიური თამაშები მიმდინარეობს, თუმცა საქართველოს ოლიმპიურმა ნაკრებმა ოლიმპიადაზე ასპარეზობა უკვე დაასრულა. საქართველომ ზამთრის ოლიმპიურ თამაშებზე ისტორიაში პირველად მედალი მოიპოვა. ლუკა ბერულავასა და ანასტასია მეტელკინას სპორტულმა წყვილმა ფიგურულ ციგურაობაში, ორი პროგრამის ჯამში, 221,75 ქულა დააგროვა და ვერცხლის მედალს დაეუფლა.
1771614348
მამა ბასილ ფოსური: 4 წლის ბავშვს ჰკითხეს, რა არის სიყვარულიო და მან უპასუხა, ადამიანი რომ ტირის და შენც ტირიხარ, ანუ ტირილში ეხმარები, სიყვარული ეს არისო
ადამიანი რომ ტირის და შენც რომ თანაზიარი ხარ იმ ტკივილისა, ეგეც სიყვარულის გამოვლინებაა, - ამბობს მამა ბასილ ფოსური, რომელიც ბავშვებს ყოველ კვირა ხვდება და ყველა მათ კითხვას პასუხობს.
1771689121
მაია ბუწაშვილი: საკვები დანამატების ბრჭყვიალა და მქუხარე რეკლამების უკან არავინ იცის რეალურად რა ხარისხის პროდუქცია დგას
"საკვები დანამატების ბრჭყვიალა და მქუხარე რეკლამების უკან არავინ იცის რეალურად რა ხარისხის პროდუქცია დგას."- ამის შესახებ ინფექციონისტი მაია ბუწაშვილი სოციალურ წსელში წერს: