გიორგი ჩაკვეტაძის და საბა გოგლიჩიძის „უოტფორდმა“ სახლში „დერბი“ დაამარცხა
ინგლისის ჩემპიონშიპში ოცდამეცამეტე ტურის შეხვედრები გაიმართა.
1771695712
ნათია კუპრაშვილი: პოსტფაქტუმ, არასამთავრობო ორგანიზაციები აიძულეთ, რომ უცხოური ძალების ინტერესების გამტარებელთა რეესტრში ჩაწერილიყვნენ
ვერცერთ თეთრს ვერ დამისახელებთ, რომ გამოყოფილი გქონდათ იმ ვალდებულების და ინიციატივისთვის, რომელიც თქვენს მიერ ხელმოწერილ ხელშეკრულებაში ჩაწერეთ, - ასე მიმართა „რეგიონულ მაუწყებელთა ალიანსის“ დირექტორმა ნათია კუპრაშვილმა ტელეკომპანია „იმედის“ გადაცემაში „ღია ეთერი - დებატები“ ხელისუფლების წარმომადგენლებს - შალვა პაპუაშვილსა და ლევან მახაშვილს.
1771696000
ალექსანდრე რაქვიაშვილი: „2012 წელს რაც მოხდა, კარგი რაღაც მოხდა. გამოდის, რომ ახლა 2012 წლის ბიძინა ივანიშვილს ებრძვით“
2012 წელს რაც გააკეთა, კარგი საქმე გააკეთა, რომ სააკაშვილის ხელისუფლება შეცვალა, - განაცხადა ბიძინა ივანიშვილის მისამართით პოლიტიკური ჯგუფის, „გირჩის“ წევრმა ალექსანდრე რაქვიაშვილმა ტელეკომპანია „იმედის“ გადაცემაში „ღია ეთერი - დებატები“ .
1771695328
პაპუაშვილი: დღეს რომ მზია ამაღლობელი იხდის სასჯელს, გარდა მისი საქციელისა, მთავარი დამნაშავე არის ზოგიერთი ელჩი, რომელიც მას აგულიანებდნენ, არ წასულიყო საპროცესო შეთანხმებაზე
დღეს რომ მზია ამაღლობელი იხდის სასჯელს, ამაში გარდა მისი საქციელისა, მთავარი დამნაშავე არის მათ შორის, ზოგიერთი ელჩი, სასამართლოში რომ ისხდნენ, - ასე მიმართა ტელეკომპანია „იმედის“ გადაცემაში „ღია ეთერი - დებატები“ პარლამენტის თავმჯდომარე შალვა პაპუაშვილმა ნათია კუპრაშვილს მისი კითხვის პასუხად.