საქართველოს ბანკის ინიციატივით, ღონისძიება “შეხვედრები ბიზნესთან” გაიმართა
საქართველოს ბანკი მცირე და საშუალო ბიზნესის მხარდაჭერას აგრძელებს. ამ მიზნით, Pullman-ში საშუალო ბიზნესებისთვის ღონისძიება „შეხვედრები ბიზნესთან“ გაიმართა.
მარიამ ქვრივიშვილმა GREDA-ს წარმომადგენლებთან ელექტროსადგურების მიერ გადახდილი ქონების გადასახადის განაწილებასთან დაკავშირებული კანონპროექტი განიხილა
ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების მინისტრმა, მარიამ ქვრივიშვილმა საქართველოს განახლებადი ენერგიის განვითარების ასოციაციასთან (GREDA)  გამართულ შეხვედრაზე  ელექტროსადგურების მიერ გადახდილი ქონების გადასახადთან დაკავშირებული კანონპროექტი განიხილა. მხარეებმა დეტალურად იმსჯელეს კანონპროექტით გათვალისწინებულ მიმართულებებზე, რომლებიც განახლებადი ენერგიის რესურსებიდან წარმოშობილი გრძელვადიანი სარგებლის პირდაპირ, სამართლიან და ეფექტიან გამოყენებას ითვალისწინებს იმ დასახლებებში, სადაც  ენერგეტიკული პროექტები განხორციელდება.
ანასტასია გუბანოვამ მილანის ზამთრის ოლიმპიურ თამაშებზე მოკლე პროგრამით ასპარეზობისას კარიერაში საუკეთესო შეფასება დაიმსახურა
უეფას ჩემპიონთა ლიგის მერვედფინალში გადასასვლელი პლეი-ოფის პირველ მატჩში „პარი სენ-ჟერმენმა“ გასვლაზე „მონაკო“ დაამარცხა
კალა-უშგულის მონაკვეთზე ავტოტრანსპორტის მოძრაობა აკრძალულია
ნიკო კვარაცხელიას დედა: მოვითხოვ, ყველა დამნაშავე ფიგურანტი, მაღალჩინოსანი თუ დაბალჩინოსანი, კანონის შესაბამისად იქნეს დასჯილი!
უნგრეთის შემდეგ, უკრაინაში დიზელის საწვავის ექსპორტს სლოვაკეთიც აჩერებს
უნგრეთის შემდეგ, უკრაინაში დიზელის საწვავის ექსპორტს სლოვაკეთიც აჩერებს, – ამის შესახებ სლოვაკეთის პრემიერ-მინისტრმა, რობერტ ფიცომ განაცხადა და გადაწყვეტილების მიზეზად ნავთობსადენ „დრუჟბით“ ნედლეულის მიწოდების შეწყვეტას ასახელებს.