ვინ შედის ახალ პოლიტიკურ გაერთიანებაში (სრული სია)

პოლიტიკოსების, პარლამენტარების და პოლიტსაბჭოს წევრების, პარტიის თავმჯდომარეების სია, რომლებიც ახალ პოლიტიკურ გაერთიანებას ქმნიან:

დავით ბაქრაძე – პოლიტიკური საბჭოს თავმჯდომარე; საქართველოს პარლამენტის უმცირესობის ლიდერი;

სერგო რატიანი– პარტიის აღმასრულებელი მდივანი;  გლდანის 21-ე საარჩვენო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი; პარლამენტის წევრი; 

გიგი უგულავა– პოლიტიკური საბჭოს წევრი;

გიორგი ბოკერია- პოლიტიკური საბჭოს წევრი; პარტიის მდივანი; პარლამენტის წევრი;

ზურაბ ჭიაბერაშვილი – პოლიტიკური საბჭოს წევრი; პარტიის მდივანი; საგარეჯოს 23-ე საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი; პარლამენტის წევრი;

ირმა ნადირაშვილი – პოლიტიკური საბჭოს წევრი; პარტიის მდივანი; პარლამენტის წევრი;

ხათუნა გოგორიშვილი – პოლიტიკური საბჭოს წევრი; პარტიის მდივანი; პარლამენტის წევრი;

გიორგი კანდელაკი– პოლიტიკური საბჭოს წევრი; პარლამენტის წევრი;

გიორგი წერეთელი – პოლიტიკური საბჭოს წევრი;  ქ.ქუთაისის 49-ე საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი. პარლამენტის წევრი;

აკაკი ბობოხიძე– ქ.ქუთაისის 48-ე საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი; 

გიორგი თევდორაძე –  პოლიტიკური საბჭოს წევრი; ქუთაისის 47-ე საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი; ქუთაისის საქალაქო ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

ტარიელ ლონდარიძე – პოლიტიკური საბჭოს წევრი; ბორჯომი-ასპინძა- ახალქალაქის  45-ე საარჩევნო  ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი;

მამუკა ჩიქოვანი  –  პოლიტიკური საბჭოს წევრი;  ქ.რუსთავის 29-ე ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი; რუსთავის საქალაქო ორგანიზაციის თავმჯდომარე; პარლამენტის წევრი;

ვაჟა ჩიტაშვილი – პოლიტიკური საბჭოს წევრი; ახალციხე-ადიგენის მე-44 საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი;

გიორგი ღვინიაშვილი – პოლიტიკური საბჭოს წევრი; გურჯაანის 24-ე საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი; გურჯაანის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე, პარლამენტის წევრი;

თენგიზ გუნავა – პოლიტიკური საბჭოს წევრი; პარლამენტის წევრი;

ვახტანგ ბალავაძე – პოლიტიკური საბჭოს წევრი;

გიორგი გაბაშვილი– პოლიტიკური საბჭოს წევრი;

დავით დარჩიაშვილი– პოლიტიკური საბჭოს წევრი;

გიორგი თარგამაძე- პოლიტიკური საბჭოს წევრი;

ლევან თარხნიშვილი– პოლიტიკური საბჭოს წევრი;

მიხეილ მაჭავარიანი– პოლიტიკური საბჭოს წევრი;

ქეთევან მჭედლიძე– პოლიტიკური საბჭოს წევრი;

ზურაბ ჩილინგარაშვილი– პოლიტიკური საბჭოს წევრი;

ზაზა კედელაშვილი – პოლიტიკური საბჭოს წევრი; ისნის მე-10  საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი; პარლამენტის წევრი;

მამუკა ახვლედიანი– პოლიტიკური საბჭოს წევრი, თბილისის საკრებულოს წევრი;

ელენე ხოშტარია– ვაკის მე-2 საარჩვენო  ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი. პარლამენტის წევრი;

ოთარ კახიძე – ტყიბული-თერჯოლის 50-ე საარჩევნო ოლქი მაჟორიტარობის კანდიდატი; პარლამენტის წევრი;

ლელა ქებურია – საქართველოს პარლამენტის წევრი;

გიორგი ტუღუში – პარლამენტის წევრი;

სერგი კაპანაძე– პარლამენტის წევრი;

ლაშა დემენია– ზუგდიდის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე; პარლამენტის წევრი;

ირაკლი აბესაძე – კრწანისის მე-7  საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი. პარლამენტის წევრი;

ახმედ იმამკულიევი– მარნეულის 36-ე საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი; მარნეულის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

დათო ჟღენტი– სამგორის 12-ე  საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი; სამგორის (მოსკოვის გამზირი-აფრიკა) რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

ბესიკ კვიციანი – ისნის მე-9 საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი; ისნის (ავლაბრის) რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

გიორგი ხახნელიძე – სამგორის 12-ე  საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი;

დავით ნაფეტვარიძე– დიდუბის მე-15 საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი; დიდუბის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

ირაკლი დვალი – დიდუბის მე-16 საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი;

არსენ კარაპატიანი – ნინოწმინდა-ახალქალაქის 46-ე საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი;

მამუკა ჭოხონელიძე- ხობის 64-ე საარჩევნო  ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი; ხობის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

ირაკლი ბერიაშვილი – ქ.მცხეთის 37-ე საარჩევნო ოლქის  მაჟორიტარობის კანდიდატი;

ზურაბ ჯიბუხაია – ვანი-ხონის 54-ე საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი;

ჯარჯი დოლიძე– საბურთალოს N4 საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარობის კანდიდატი;

ვახტანგ დარცმელიძე – ქ.ფოთის საქალაქო ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

დავით ჯინჯოლავა- ვაკის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

აკაკი კილასონია – საბურთალოს (დოლიძე, ბახტრიონი, ხილიანი) ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

დავით დაღელაშვილი – ჩუღურეთის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

ვიქტორ გოგუაძე – გლდანის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

ჰარუთიუნ ალექსანიანი -ახალქალაქის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

თამაზ შოშიაშვილი-  თბილისის საკრებულოს წევრი;

დათო ავალიანი – თბილისის საკრებულოს წევრი;

ლევან ბობოხიძე- ხონის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

ვაჩაგან პოდოღლიანი – ნინოწმინდის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

სიმონ პარუნაშვილი– ადიგენის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

ვახტანგ ქვათაძე – ბორჯომის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

გელა დემეტრაძე– ახალციხის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

ბესიკ ბექაური – ასპინძის რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე;

კახა დეკანაძე – ხულოს რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარე.

მსგავსი სიახლეები
კომენტარები
იტვირთება...

ეს ვებ – გვერდი იყენებს cookie– ს თქვენი გამოცდილების გასაუმჯობესებლად. ვეთანხმები დეტალურად