უეფას ევროპა ლიგაზე ჯგუფური ტურნირის მეოთხე ტურის შეხვედრები დასრულდა

დასრულდა ევროპა ლიგის ჯგუფური ტურნირის მეოთხე ტურის შეხვედრები

მეოთხე ტურის შედეგები და სატურნირო მდგომარეობა ჯგუფებში ოთხი ტურის შემდეგ ასეთია:
 
ჯგუფი A
„ცსკა” სოფია – „იანგ ბოიზი” ბერნი 0:1(0:1)
„ჩფრ” კლუჟ-ნაპოკა – „რომა” რომი 0:2(0:0)
 
„რომა” – 10
„იანგ ბოიზი” – 7
„ჩფრ” – 4
„ცსკა” – 1
 
„რომამ” მეთექვსმეტედფინალში გასვლა გაინაღდა
 
ჯგუფი B
„მიოლდე” მიოლდე – „არსენალი” ლონდონი 0:3(0:0)
„დანდოლკი” დანდოლკი – „რაპიდი” ვენა 1:3(0:2)
 
„არსენალი – 12
„მიოლდე” – 6
„რაპიდი” – 6
„დანდოლკი” – 0
 
„არსენალმა” მეთქევსმეტედფინალში თამაში გაინაღდა
 
ჯგუფი C
„ბაიერი” ლევერკუზენი – „ჰაპოელი” ბეერ-შევა 4:1(1:0)
„ნიცა” ნიცა – „სლავია” პრაღა 1:3(0:1)
 
„სლავია” – 9
„ბაიერი” – 9
„ნიცა” – 3
„ჰაპოელი” – 3
 
ჯგუფი D
„რეინჯერსი” გლაზო – „ბენფიკა” ლისაბონი 2:2(1:0)„სტანდარდი” ლიეჟი – „ლეხი” პოზნანი 2:1(0:0)
 
„რეინჯერსი” – 8
„ბენფიკა” – 8
„ლეხი” – 3
„სტანდარდი” – 3
 
ჯგუფი E
„გრანადა” გრანადა – „ომონია” ნიქოზია 2:1(1:0)
„პსვ” ეინდჰოვენი – „პაოკი” სალონიკი 3:2(1:2)
 
„გრანადა” – 10
„ეინჰოვენი” – 6
„პაოკი” – 5
„ომონია” – 1
 
ჯგუფი F
„აზ” ალკმაარი – „რეალ სოსიედადი” სან-სებასტიანი 0:0
„ნაპოლი” ნეაპოლი – „რიეკა” რიეკა 2:0(1:0)
 
„ნაპოლი” – 9
„რეალ სოსიედადი” – 7
„აზ” ალკმაარი – 7
„რიეკა” – 0
 
ჯგუფი G
„აეკი” ათენი – „ზორია” ლუგანსკი 0:3(0:0)
“ბრაგა” ბრაგა – „ლესტერ სიტი” ლესტერი 3:3(2:1)
 
„ლესტერ სიტი” – 10
„ბრაგა” – 7
„აეკი” – 3
„ზორია” – 3
 
„ლესტერ სიტიმ” მეთექვსმეტედფინალში თამაში გაინაღდა
 
ჯგუფი H
„ლილი” ლილი – „მილანი” მილანი 1:1(0:0)
„სპარტა” პრაღა – „სელტიკი” გლაზგო 4:1(2:1)
 
„ლილი” – 8
„მილანი” – 7
„სპარტა” – 6
„სელტიკი” – 1
 
ჯგუფი I
„მაკაბი” თელ-ავივი – „ვილიარეალი” ვილიარეალი 1:1(0:1)
„ყარაბაღი” აგდამი – „სივასპორი” სივასი 2:3(1:1)
 
„ვილიარეალი” – 10
„მაკაბი” – 7
„სივასპორი” – 6
„ყარაბაღი” – 0
 
ჯგუფი J
„ლასკ” ლინცი – „ანტვერპენი” ანტვერპენი 0:2(0:0)
„ტოტენჰემ ჰოტსპური” ლონდონი – ლუდოგორეცი” რაზგრადი 4:0(2:0)

 
„ანტვერპენი” – 9
„ტოტენჰემ ჰოტსპური” – 9
„ლასკ”- 6
„ლუდოგორეცი” – 0
 
ჯგუფი K
„ცსკა” მოსკოვი – „ფეინორდი” როტერდამი 0:0
„ვოლფსბერგერი” ვოლფსბერგი – „დინამო” ზაგრები 0:3(0:0)
 
„დინამო” – 8
„ფეინორდი” – 5
„ვოლფსბერგერი” – 4
„ცსკა” – 3
 
ჯგუფი L
„გენტი” გენტი – „ცრვენა ზვეზდა” ბელგრადი 0:2(0:1)
„სლოვანი” ლიბერეცი – „ჰოფენჰაიმი” ჰოფენჰაიმი 0:2(0:0)
 
„ჰოფენჰაიმი” – 12
„ცრვენა ზვეზდა” – 9
„სლოვანი” – 3
„გენტი” – 0
 
„ჰოფენჰაიმმა” მეთექვსმეტედფინალში თამაში გაინაღდა
მსგავსი სიახლეები
კომენტარები
იტვირთება...

ეს ვებ – გვერდი იყენებს cookie– ს თქვენი გამოცდილების გასაუმჯობესებლად. ვეთანხმები დეტალურად