“ნაცმოძრაობამ” ზუგდიდის მაჟორიტარობის კანდიდატად მალხაზ ჯალაღონია წარადგინა

“ნაციონალური მოძრაობისა” და გაერთიანებული ოპოზიციის “ძალა ერთობაშია”-ს მაჟორიტარობის კანდიდატად ზუგდიდში ექიმი მალხაზ ჯალაღონია დასახელდა.

ნაციონალური მოძრაობისა” და გაერთიანებული ოპოზიციის “ძალა ერთობაშია”-მ 25 ოლქში წარადგინა მაჟორიტარობის კანდიდატი:

  1. გლდანის  მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – ნიკა მელია.
  2. ისნის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – ხატია დეკანოიძე.
  3. სამგორის  მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – ლევან ხაბეიშვილი.
  4. ქუთაისის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – გრიგოლ ვაშაძე.
  5. თელავის, ახმეტის, ყვარლის და ლაგოდეხის მაჟორიტარობის კანდიდატი – გიორგი ბოტკოველი.
  6. რუსთავისა და გარდაბნის რაიონის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – დავით კირკიტაძე.
  7. ბათუმის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – ლევან ვარშალომიძე.
  8. ხაშურისა და ქარელის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – ნატო ჩხეიძე.
  9. მარნეულისა და გარდაბნის რაიონების მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – აზერ სულეიმანოვი.
  10. გურჯაანის, საგარეჯოს, სიღნაღისა და დედოფლისწყაროს მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – ლევან ბეჟაშვილი.
  11. მცხეთის, დუშეთის, თიანეთისა და ყაზბეგის რაიონების მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – ცეზარ ჩოჩელი.
  12. ოზურგეთის, ლანჩხუთისა და ჩოხატაურის რაიონების მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – მანუჩარ კვირკველია.
  13. ზუგდიდის რაიონის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – მალხაზ ჯალაღონია.
  14. ხელვაჩაურის, ქედის, შუახევისა და ხულოს რაიონების მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – მიშა ბოლქვაძე.
  15. გორისა და კასპის რაიონების მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – ბადრი ბასიშვილი.
  16. ზესტაფონის, თერჯოლის, ტყიბულისა და ბაღდათის რაიონების მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – კახა გეწაძე.
  17. ფოთის, სენაკისა და ხობის რაიონების მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – მურთაზ ზოდელავა.
  18. წყალტუბოს, ხონისა და ვანის რაიონების მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – ნანუკა ჟორჟოლიანი.
  19. ამბროლაურის, ონის, ცაგერის, ლენტეხისა და მესტიის რაიონების მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – დილარ ხაბულიანი.
  20. ჭიათურის, საჩხერისა და ხარაგაულის რაიონების მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – გიორგი კაპანაძე.
  21. ქობულეთის რაიონის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი – ბონდო თევდორაძე.
  22. ახალციხის, ადიგენის, ასპინძისა და ბორჯომის მაჟორიტარობის კანდიდატი –  ვაჟა ჩიტაშვილი.
  23. ახალქალაქისა და ნინოწმინდისა მაჟორიტარობის კანდიდატი – მელიგ რაისიანი.
  24. მარტვილის, აბაშის, ჩხოროწყუსა და წალენჯიხის მაჟორიტარობის კანდიდატი – როლანდ ფიფია.
  25. დმანისის, წალკის, ბოლნისის და თეთრიწყაროს მაჟორიტარობის კანდიდატი – კახა ოქრიაშვილი.
მსგავსი სიახლეები
კომენტარები
იტვირთება...

ეს ვებ – გვერდი იყენებს cookie– ს თქვენი გამოცდილების გასაუმჯობესებლად. ვეთანხმები დეტალურად