ხვალ, მოსამართლეთა კანდიდატების შესარჩევი კონკურსის კენჭისყრა გაიმართება (სია)

იუსტიციის უმაღლესი საბჭო ხვალ 11:00 საათზე საბჭოს სხდომა გაიმართება. სადაც დღის წესრიგით 4 საკითხვს განიხილავენ.

საბჭო განიხილავს თბილისის სააპელაციო სასამართლოს სამოქალაქო საქმეთა პალატისა და საგამოძიებო კოლეგიის თავმჯდომარეთა დანიშვნის შესახებ საკითხს. ასევე,საერთო სასამართლოების დეპარტამენტის თავმჯდომარის წერილს, რომელიც საერთო სასამართლოების 2019 წლის სახელმწიფო ბიუჯეტის განწერაში ცვლილებას შეეხება.

საბჭოზე დღის წესრიგით საუბარი იქნება იუსტიციის მსმენელთა მისაღები კონკურსის საორგანიზაციო საკითხებზე და მოსამართლეობის კანდიდატთა შესარჩევი კონკურსის კენჭისყრაზე.

“აიპრესი” გთავაზობთ მოსამართლეთა კანდიდატების სიას.

თბილისის სააპელაციო სასამართლოს ადმინისტრაციულ საქმეთა პალატა

  1. არდაზიშვილი ხატია
  2. ახალბედაშვილი დავით
  3. გლოველი მარინა
  4. გოცირიძე კობა
  5. დიდავა გოჩა
  6. მამისეიშვილი დავით
  7. მარსაგიშვილი ნიკოლოზ
  8. მიქაუტაძე გიორგი
  9. მშვენიერაძე ვასილ
  10. ოქროპირიძე თამარ
  11. პერანიძე როინ
  12. ქუთათელაძე ნათია
  13. ყანჩაველი ნინო
  14. ძნელაშვილი ზურაბ.

2. თბილისის სააპელაციო სასამართლოს სამოქალაქო საქმეთა პალატა

  1. ახალბედაშვილი დავით
  2. გოგატიშვილი დიანა
  3. გოგიშვილი მიხეილ
  4. დიდავა გოჩა
  5. ზარქუა ნონა
  6. კოხრეიძე ლეილა
  7. მამისეიშვილი დავით
  8. მარსაგიშვილი ნიკოლოზ
  9. მარტიაშვილი ზაზა
  10. მშვენიერაძე ვასილ
  11. პერანიძე როინ
  12. ჟორჟოლიანი დურმიშხან
  13. სულხანიშვილი ციური
  14. ტაბაღუა ბესარიონ
  15. ტუკვაძე ელისო
  16. ფარცვანია მარინა
  17. ჯიყაშვილი მარინა.

3. თბილისის სააპელაციო სასამართლოს სისხლის სამართლის საქმეთა პალატა

  1. არევაძე გიორგი
  2. ახალბედაშვილი დავით
  3. ბუგიანიშვილი ბესიკ
  4. გიორგაშვილი სანდრო
  5. გოგოხია თემურ
  6. ესებუა ზვიად
  7. მამისეიშვილი დავით
  8. მარსაგიშვილი ნიკოლოზ
  9. მრელაშვილი ვახტანგ
  10. მშვენიერაძე ვასილ
  11. ნადოი რეზო
  12. პერანიძე როინ
  13. სილაგაძე პაატა
  14. სულხანიშვილი ციური.

4. თბილისის სააპელაციო სასამართლოს საგამოძიებო კოლეგია

  1. არევაძე გიორგი
  2. ახალბედაშვილი დავით
  3. ბუგიანიშვილი ბესიკ
  4. გიორგაშვილი სანდრო
  5. გოგოხია თემურ
  6. გოცირიძე კობა
  7. ესებუა ზვიად
  8. მამისეიშვილი დავით
  9. მარსაგიშვილი ნიკოლოზ
  10. მრელაშვილი ვახტანგ
  11. მშვენიერაძე ვასილ
  12. ნადოი რეზო
  13. სილაგაძე პაატა
  14. სულხანიშვილი ციური

5. ქუთაისის სააპელაციო სასამართლოს ადმინისტრაციულ საქმეთა პალატა

  1. ბასილაია ფრიდონ
  2. ბონდარენკო ირაკლი
  3. გოცირიძე კობა
  4. ზარქუა ნონა
  5. თედორაძე ლერი
  6. მარსაგიშვილი ნიკოლოზ
  7. მშვენიერაძე ვასილ
  8. პერანიძე როინ
  9. ჟორჟოლიანი დურმიშხან.

6. ქუთაისის სააპელაციო სასამართლოს სამოქალაქო საქმეთა პალატა

  1. ბასილაია ფრიდონ
  2. ბონდარენკო ირაკლი
  3. ზარქუა ნონა
  4. თედორაძე ლერი
  5. მარსაგიშვილი ნიკოლოზ
  6. მშვენიერაძე ვასილ
  7. პერანიძე როინ
  8. ჟორჟოლიანი დურმიშხან
  9. ფარცვანია მარინა
  10. ქუთათელაძე ნათია.

7. ქუთაისის სააპელაციო სასამართლოს სისხლის სამართლის საქმეთა პალატა

  1. ბონდარენკო ირაკლი
  2. გოცირიძე კობა
  3. თედორაძე ლერი
  4. მარსაგიშვილი ნიკოლოზ
  5. მშვენიერაძე ვასილ
  6. პერანიძე როინ
  7. ჟორჟოლიანი დურმიშხან

8. თბილისის საქალაქო სასამართლოს ადმინისტრაციულ საქმეთა კოლეგია

  1. არდაზიშვილი ხატია
  2. ახალბედაშვილი დავით
  3. გოცირიძე კობა
  4. დიდავა გოჩა
  5. ესებუა ზვიად
  6. ზარქუა ნონა
  7. თოფჩიშვილი რევაზ
  8. ლომიძე ალექსანდრე
  9. მამისეიშვილი დავით
  10. მარსაგიშვილი ნიკოლოზ
  11. მესხიშვილი დავით
  12. მიქაუტაძე გიორგი
  13. ნადარაია რევაზ
  14. ნადიბაიძე ხათუნა
  15. ნარეკლიშვილი კახაბერ
  16. ნოზაძე მამუკა
  17. ოთარაშვილი ლია
  18. პერანიძე როინ
  19. ფილიშვილი ვალერიანე
  20. ფურცხვანიძე ფატი
  21. ქარქაშაძე ლადო
  22. ღელეყვა ანა

 9. თბილისის საქალაქო სასამართლოს სამოქალაქო საქმეთა კოლეგია

  1. ახალბედაშვილი დავით
  2. გოგატიშვილი დიანა
  3. დიდავა გოჩა
  4. ესებუა ზვიად
  5. ზარქუა ნონა
  6. თოფჩიშვილი რევაზ
  7. კოხრეიძე ლეილა
  8. ლომიძე ალექსანდრე
  9. მამისეიშვილი დავით
  10. მარსაგიშვილი ნიკოლოზ
  11. მარტიაშვილი ზაზა
  12. მერაბიშვილი ნათია
  13. მესხიშვილი დავით
  14. მესხიშვილი მანანა
  15. ნადარაია რევაზ
  16. ნოზაძე მამუკა
  17. ოთარაშვილი ლია
  18. პართენიშვილი ეკატერინე
  19. პერანიძე როინ
  20. სულხანიშვილი ციური
  21. ტაბაღუა ბესარიონ
  22. ტუკვაძე ელისო
  23. ფარცვანია მარინა
  24. ფილიშვილი ვალერიანე
  25. ფურცხვანიძე ფატი
  26. ქარქაშაძე ლადო
  27. ღელეყვა ანა
  28. შარაძე ნინო
  29. ცაცუა მანუჩარ
  30. ცერცვაძე მარინე
  31. ძნელაშვილი ზურაბ
  32. ჭინჭარაული ლელა
  33. ჭიქაბერიძე გიორგი
  34. ხაბალაშვილი ნინო
  35. ჯიყაშვილი მარინა 

10. თბილისის საქალაქო სასამართლოს სისხლის სამართლის საქმეთა საგამოძიებო, წინასასამართლო სხდომისა და არსებითი განხილვის კოლეგია

  1. არევაძე გიორგი
  2. ახალბედაშვილი დავით
  3. ბარამიძე ია
  4. ბუგიანიშვილი ბესიკ
  5. გაბრიჩიძე ეკატერინე
  6. გიორგაშვილი სანდრო
  7. დარახველიძე გიორგი
  8. დარბაიძე ლევან
  9. ესებუა ზვიად
  10. მამისეიშვილი დავით
  11. მარსაგიშვილი ნიკოლოზ
  12. მრელაშვილი ვახტანგ
  13. ნადარაია რევაზ
  14. ნადიბაიძე ხათუნა
  15. ნადოი რეზო
  16. ორკოდაშვილი ლიანა
  17. პართენიშვილი ეკატერინე
  18. პერანიძე როინ
  19. ჟორჟოლიანი დურმიშხან
  20. სულხანიშვილი ციური
  21. ცაცუა მანუჩარ
  22. ჭინჭარაული ლელა.

11. ბათუმის საქალაქო სასამართლოს ადმინისტრაციულ საქმეთა კოლეგია

    1.ბეჟანიძე ჯუმბერ

2. გელაშვილი დავით

3. გოცირიძე კობა

4. კახიძე როინ

5. კიკილაშვილი ხვიჩა

6. მარგველაშვილი ნიკოლოზ

7. ნარეკლიშვილი კახაბერ

8. ოთარაშვილი ლია

9. სტურუა ბიძინა

10. ფურცხვანიძე ფატი

11. ქარქაშაძე ლადო

12. ღელეყვა ანა

13. შავაძე ირაკლი

14. ცეცხლაძე ნარგიზ

15. ჭინჭარაული ლელა 16. ჭიქაბერიძე გიორგი. 

12. ბათუმის საქალაქო სასამართლოს მაგისტრატი მოსამართლე ქობულეთის მუნიციპალიტეტში

  1. გელაშვილი დავით 2. გოცირიძე კობა 3. კახიძე როინ 4. კეკენაძე დავით 5. კიკილაშვილი ხვიჩა 6. მამულია რომან 7. მარგველაშვილი ნიკოლოზ 8. ნარეკლიშვილი კახაბერ 9. ოთარაშვილი ლია 10. სტურუა ბიძინა 11. ფურცხვანიძე ფატი 12. ქარქაშაძე ლადო 13. შავაძე ირაკლი 14. ცეცხლაძე ნარგიზ 15. ჭინჭარაული ლელა 16. ჭიქაბერიძე გიორგი 17. ხაბალაშვილი ნინო.

13. ქუთაისის საქალაქო სასამართლოს ადმინისტრაციულ საქმეთა კოლეგია

  1. ბასილაია ფრიდონ ბურჯალიანი იამზე 3. კახიძე როინ 4. მარგველაშვილი ნიკოლოზ 5. ოთარაშვილი ლია 6. პერანიძე როინ 7. სტურუა ბიძინა 8. ფურცხვანიძე ფატი 9. ქარქაშაძე ლადო 10. ღელეყვა ანა 11. ჭინჭარაული ლელა 12. ჭიქაბერიძე გიორგი

14. ახალციხის რაიონული სასამართლო

  1. ბარამიძე ია გოცირიძე კობა 3. ოთარაშვილი ლია 4. ქარქაშაძე ლადო 5. ჩიტაშვილი მარიკა 6. ხაბალაშვილი ნინო

15. გალი-გულრიფშისა და ოჩამჩირე- ტყვარჩელის რაიონული სასამართლო

  1. აბშილავა ირაკლი 2. ახალბედაშვილი დავით 3. კეკენაძე დავით 4. მამულია რომან 5. ოთარაშვილი ლია 6. ფარცვანია მარინა 7. ქარქაშაძე ლადო 8. ჭინჭარაული ლელა.

16. ზესტაფონის რაიონული სასამართლოს მაგისტრატი მოსამართლე თერჯოლის მუნიციპალიტეტში

  1. ბარამიძე ია 2. ბურჯალიანი იამზე 3. კახიძე როინ 4. კეკენაძე დავით 5. მარგველაშვილი ნიკოლოზ 6. ოთარაშვილი ლია 7. პერანიძე როინ 8. ჟორჟოლიანი დურმიშხან 9. ფურცხვანიძე ფატი 10. ქარქაშაძე ლადო 11. ჭინჭარაული ლელა 12. ხაბალაშვილი ნინო.

17. ზუგდიდის რაიონული სასამართლო

  1. აბშილავა ირაკლი 2. კახიძე როინ 3. მამულია რომან 4. ოთარაშვილი ლია 5. ფურცვანიძე ფატი 6. ქარქაშაძე ლადო 7. ცეცხლაძე ნარგიზ.

18. ზუგდიდის რაიონული სასამართლოს მაგისტრატი მოსამართლე მესტიის მუნიციპალიტეტში

  1. ოთარაშვილი ლია 2. ქარქაშაძე ლადო. 

19. ზუგდიდის რაიონული სასამართლოს მაგისტრატი მოსამართლე ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტში

  1. აბშილავა ირაკლი 2. მამულია რომან 3. ქარქაშაძე ლადო 4. ცეცხლაძე ნარგიზ.

20. თელავის რაიონული სასამართლოს მაგისტრატი მოსამართლე ახმეტის მუნიციპალიტეტში

1.ახალბედაშვილი დავით ბარამიძე ია 3. გიორგაშვილი სანდრო 4. ლომიძე ალექსანდრე 5. ნარეკლიშვილი კახაბერ 6. ოთარაშვილი ლია 7. პართენიშვილი ეკატერინე 8. სულხანიშვილი ციური 9. ქარქაშაძე ლადო 10. ცერცვაძე მარინე 11. ჭინჭარაული ლელა 12. ხაბალაშვილი ნინო.

21. მცხეთის რაიონული სასამართლოს ადმინისტრაციულ საქმეთა კოლეგია

1.ახალბედაშვილი დავით 2. ბარამიძე ია 3. გოცირიძე კობა 4. ესებუა ზვიად 5. თოფჩიშვილი რევაზ 6. ლომიძე ალექსანდრე 7. მესხიშვილი დავით 8. ნადიბაიძე ხათუნა 9. ნარეკლიშვილი კახაბერ 10. ნოზაძე მამუკა 11. ოთარაშვილი ლია 12. პართენიშვილი ეკატერინე 13. ფურცხვანიძე ფატი 14. ქარქაშაძე ლადო 15. ღელეყვა ანა 16. შარაძე ნინო 17. ცაცუა მანუჩარ 18. ჭინჭარაული ლელა 19. ჭიქაბერიძე გიორგი

22. მცხეთის რაიონული სასამართლოს სამოქალაქო საქმეთა კოლეგია

1.ახალბედაშვილი დავით 2. ბარამიძე ია 3. გოგატიშვილი დიანა 4. დიდავა გოჩა 5. ესებუა ზვიად 6. თოფჩიშვილი რევაზ 7. კოხრეიძე ლეილა 8. ლომიძე ალექსანდრე 9. მესხიშვილი დავით 10. ნადიბაიძე ხათუნა 11. ნოზაძე მამუკა 12. ოთარაშვილი ლია 13. პართენიშვილი ეკატერინე 14. სულხანიშვილი ციური 15. ფარცვანია მარინა 16. ფურცხვანიძე ფატი 17. ქარქაშაძე ლადო 18. ღელეყვა ანა 19. შარაძე ნინო 20. ცაცუა მანუჩარ 21. ჭინჭარაული ლელა 22. ჭიქაბერიძე გიორგი 23. ხაბალაშვილი ნინო 24. ჯიყაშვილი მარინა.

23. რუსთავის საქალაქო სასამართლოს სამოქალაქო საქმეთა კოლეგია

1.ახალბედაშვილი დავით 2. ბარამიძე ია 3. დიდავა გოჩა 4. ესებუა ზვიად 5. თოფჩიშვილი რევაზ 6. კოხრეიძე ლეილა 7. ლომიძე ალექსანდრე 8. მესხიშვილი დავით 9. ნადიბაიძე ხათუნა 10. ნოზაძე მამუკა 11. ოთარაშვილი ლია 12. პართენიშვილი ეკატერინე 13. სულხანიშვილი ციური 14. ქარქაშაძე ლადო 15. შარაძე ნინო 16. ცაცუა მანუჩარ 17. ჭინჭარაული ლელა 18. ჭიქაბერიძე გიორგი 19. ხაბალაშვილი ნინო 20. ჯიყაშვილი მარინა

22. სამტრედიის რაიონული სასამართლოს მაგისტრატი მოსამართლე ვანის მუნიციპალიტეტში

1.ბარამიძე ია 2. ბურჯალიანი იამზე 3. კახიძე როინ 4. კეკენაძე დავით 5. პერანიძე როინ 6. ჟორჟოლიანი დურმიშხან 7. ფურცხვანიძე ფატი 8. ქარქაშაძე ლადო 9. ღელეყვა ანა 10. ცეცხლაძე ნარგიზ 11. ჭინჭარაული ლელა 12. ხაბალაშვილი ნინო

24. სენაკის რაიონული სასამართლო

1. აბშილავა ირაკლი 2. ბურჯალიანი იამზე 3. მამულია რომან 4. ოთარაშვილი ლია 5. ჟორჟოლიანი დურმიშხან 6. ფურცხვანიძე ფატი 7. ქარქაშაძე ლადო 8. ცეცხლაძე ნარგიზ

25. სიღნაღის რაიონული სასამართლო

1.ბარამიძე ია 2. გიორგაშვილი სანდრო 3. თოფჩიშვილი რევაზ 4. ლომიძე ალექსანდრე 5. ოთარაშვილი ლია 6. პართენიშვილი ეკატერინე 7. სულხანიშვილი ციური 8. ქარქაშაძე ლადო 9. ცერცვაძე მარინე 10. ჭინჭარაული ლელა 11. ხაბალაშვილი ნინო.

26. ფოთის საქალაქო სასამართლო

1.ბურჯალიანი იამზე 2. კახიძე როინ 3. მამულია რომან 4. ჟორჟოლიანი დურმიშხან 5. ფურცხვანიძე ფატი 6. ქარქაშაძე ლადო 7. ცეცხლაძე ნარგიზ.

28. ცაგერის რაიონული სასამართლო

  1. ბურჯალიანი იამზე
  2. გურგუჩიანი ლეილა
  3. კახიძე როინ
  4. ოთარაშვილი ლია
  5. ჟორჟოლიანი დურმიშხან
  6. ქარქაშაძე ლადო
  7. ხაბალაშვილი ნინო

29. ხაშურის რაიონული სასამართლოს მაგისტრატი მოსამართლე ქარელის მუნიციპალიტეტში

  1. ბარამიძე ია
  2. ბურჯალიანი იამზე
  3. გიგიტაშვილი ნაირა
  4. გოცირიძე კობა
  5. თოფჩიშვილი რევაზ
  6. ლომიძე ალექსანდრე
  7. ქარქაშაძე ლადო
  8. ჭინჭარაული ლელა
  9. ხაბალაშვილი ნინო

30. ხელვაჩაურის რაიონული სასამართლოს მაგისტრატი მოსამართლე შუახევის მუნიციპალიტეტში

  1. ბეჟანიშვილი თამარ
  2. კახიძე როინ
  3. კეკენაძე დავით
  4. ოთარაშვილი ლია
  5. ჟორჟოლიანი დურმიშხან
  6. ფურცხვანიძე ფატი
  7. ქარქაშაძე ლადო
  8. ცეცხლაძე ნარგიზ
  9. ხაბალაშვილი ნინო.
მსგავსი სიახლეები
კომენტარები
იტვირთება...